Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Wróć na górę
Dzisiaj jest: 22 Czerwiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz

Lokalne Kalendarium

Brak ważnych wydarzeń

POGODA

Jakość Powietrza - Kaźmierz

Odwiedza nas 191 gości oraz 0 użytkowników.

5728957
Dzisiaj
Wczoraj
4247
8654
Masz firmę w Kaźmierzu ? Tutaj możesz się zareklamować
Smoczek Stanisław. Zakład Kamieniarski. Nagrobki, Schody, Parapety.
Zamów bezpłatną reklamę poprzez formularz kontaktowy

Panel Logowania

Spotkanie Noworoczne, Poseł Marty Kubiak

Spotkanie Noworoczne   W niedzielę 21 stycznia 2018 r., w Pałacu przy ul. Nowowiejskiej odbyło się Spotkanie Noworoczne, na które swoich sympatyków i współpracowników zaprosiła Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencji, Pani Marta Kubiak. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nie pamiętam, aby w przeszłości jakikolwiek poseł organizował takie spotkanie właśnie u nas w Kaźmierzu. Pani Marta Kubiak jest posłem na sejm z ramienia partii Prawo i Sprawiedliwość, której Komitet Gminny w Kaźmierzu zawiązał się już w 2010 roku.

Na spotkanie do Pałacu przybyli członkowie i działacze terenowi PiS z powiatów: grodziskiego, szamotulskiego, międzychodzkiego, wolsztyńskiego, nowotomyskiego oraz obornickiego. Wśród zaproszonych gości byli również; Adam Minkowski-dyrektor oddziału regionalnym KRUS w Poznaniu, Michał Zieliński-zastępca dyrektora Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR, Maria Przybylska-Przewodnicząca Rady Powiatu Szamotulskiego, Sławomir Hazak-kierownik powiatowego biura ARiMR w Szamotułach, Janusz Stróżyk-Sekretarz Gminy Kaźmierz oraz proboszcz kaźmierskiej parafii ks. Krzysztof Musiał. Jak napisała Pani Poseł na swoim profilu na Facebooku, „wczorajsze spotkanie noworoczne w neogotyckim Pałacu w malowniczym Kaźmierzu było okazją na podziękowanie asystentom i wszystkim tym, którzy wspierają mnie w mojej pracy na rzecz naszego kraju. Wasze codzienne wsparcie i życzliwość są nieocenione". O miłej i sympatycznej atmosferze spotkania zapewnia także Przewodniczący Komitetu Gminnego Prawa i Sprawiedliwości Marek Urlewicz.