Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Wróć na górę
Dzisiaj jest: 24 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Maciej, Bogusz, Modest

Lokalne Kalendarium

24/2/1957

W Gorszewicach podjęto decyzję o utworzeniu Ochotniczej Straży Pożarnej

Czytaj dalej

POGODA

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

4754318
Dzisiaj
Wczoraj
3692
7034
Masz firmę w Kaźmierzu ? Tutaj możesz się zareklamować
Smoczek Stanisław. Zakład Kamieniarski. Nagrobki, Schody, Parapety.
Zamów bezpłatną reklamę poprzez formularz kontaktowy

Panel Logowania

„Wielki Bal Księżniczek Disneya”

„Wielki Bal Księżniczek Disneya”

Wielki Bal Księżniczek Disneya” w Przedszkolu „Krasnal Hałabała” w Kaźmierzu

W dniach od 2.02.2009 – 7.02,2009 w zarejestrowanych przedszkolach całej Polski odbyły się "Wielkie Bale Księżniczek Disneya". Imprezy organizowane były w zależności od pomysłowości organizatorów. Ostatecznie w przedsięwzięciu mającym na celu pobicie rekordu Disneya wzięło udział 1103 przedszkoli z całej Polski, organizując bale dla 97617 wychowanków. Nasze przedszkole reprezentowała grupa 3-letnich „Misiów” przygotowanych do zabawy pod kierunkiem p. K. Pielucha i p. J. Łączkowskiej.

Przygotowania do wielkiego balu trwały bardzo długo, wymagały ogromnego zaangażowania zarówno rodziców jak i pracowników przedszkola. Dzieci miały okazję zapoznać się z postaciami Disneya podczas zorganizowanego w dniach 2.02.2009 -6.02.2009 tygodnia aktywności.

„Wielki Bal Księżniczek”, który odbył się 6.02.2009 o godz. 17.00 był podsumowaniem naszych tygodniowych zajęć. Dzieci przybyły do kolorowej sali balowej we wspaniałych przebraniach wraz z zaproszonymi gośćmi – Babciami i Dziadkami, którzy tego wieczoru stworzyli książęce pary zakładając na głowę korony. Dziadziusiowie i Babcie w swych koronach wyglądali wspaniale! Dzieci w przebraniach bajecznie.

Bal otwarty został przez "księżniczkę" Dominikę Winiecką, która swoim koncertem skrzypcowym wprowadziła wszystkich gości do świata magii i czarów. Sprzyjały temu również nastrojowe elementy świetlne oraz tajemnicza, wieczorna pora w której odbywała się impreza. Wszyscy zaproszeni goście po otrzymaniu Herbów Balu ruszyli do zabawy! Po wyczerpujących tańcach udaliśmy się na poczęstunek do sali bankietowej. Jak się bawiliśmy - odpowiedzieć na to pytanie mogli goście zapisując swoje wrażenia w kronice. Więcej informacji na stronie internetowej naszej grupy www.mali-przedszkolacy.blog.onet.pl

Serdecznie dziękuję rodzicom zaangażowanym w przygotowanie balu, szczególnie Państwu Stanisławiak, Słowik, Hałas, paniom z przedszkola, które pomogły w przygotowaniach p. Robertowi Winieckiemu i Dominice Winieckiej za wsparcie muzyczne, p. Maciejczykowi, który przygotował upominki dla naszych pociech, Dyrekcji Szkoły Podstawowej za udostępnienie sprzętu nagłaśniającego i medialnego, p. Dyrektor Grażynie Pasternak za wsparcie i pomoc w organizacji.

Ogromne podziękowanie kieruję też do sympatycznych Dziadków i Babć naszych 3-latków, którzy stworzyli niesamowicie ciepłą i sympatyczną atmosferę tego wyjątkowego balu. Istotne znaczenie w organizacji tego przedsięwzięcia miało przedsiębiorstwo Egmont Polska Sp. z o.o., któremu dziękuję za możliwość wzięcia udziału w zabawie i wzbogacenie dekoracji.